10 Lip

Blackjack jako gra w karty

Historia blackjack jako gra w karty jest stosunkowo stara, jednak nie tak stara jak innych gier hazardowych, takich jak poker czy ruletka. Mówi się, że blackjack powstał w osiemnastym wieku we Francji, jednak losy tej gry hazardowej nie

są nigdzie spisane, a konkretnego roku powstania nie znamy. Mówi się również, ze w początkach wieku dziewiętnastego to wędrówka blackjack’a do Stanów Zjednoczonych, gdzie rozpowszechnił się i zdobył popularność na dobre. Nawet, gdy hazard został zakazany, a kasyna zamknięte, nikt nie zapominał o słynnym blackjack’u i wraz z powrotem kasyn oraz hazardu do łask, również blackjack wrócił na salony z podwojoną siłą i popularnością.

Zaś w połowie dwudziestego wieku została napisana i wydana książka o blackjack’u, w której zostały zawarte wszystkie strategie i techniki wygrywania, dzięki czemu blackjack stał się jeszcze bardziej popularny, a wygrana w tej grze hazardowej łatwiejsza i pewniejsza. Dziś książka ta jest bestsellerem, a blackjack jest jedną z nielicznych gier hazardowych, która zajmuje pierwsze miejsca w kasynach, bowiem prawdziwi gracze hazardowi zaczynają od najlepszych gier, toteż blackjack się właśnie do nich od dawna zalicza. Dziś nawet małe dziecko zna grę blackjack, choć do kasyna mu wchodzić nie wolno, każdy bowiem umie czytać, każdy gra w karty towarzysko, a blackjack przede wszystkim jest znaną i lubianą grą towarzyską, a dopiero w następnej kolejności mówi się o niej, jako o słynnej grze hazardowej w kasynach gry.

Jeżeli pragniesz poznać blackjack’a od podszewki, zajrzyj do naszego serwisu hazardowego, gdzie znajdziesz wiele informacji i ciekawostek na temat tejże gry hazardowej, jak również znajdziesz artykuły na temat znanych powszechnie strategii blackjack’a, a gry już zapoznasz się z tymi wszystkimi informacjami, koniecznie zagraj w jednym z naszych kasyn online.
Blackjack jako gra w karty jest dostepny w kasynach online.

ruletka prze vpn

kasyno gry ruletka