27 Kwi

Co to jest i na czym polega istota gry w bingo na kase?

Bingo na kase to nic innego jak gra, w której poszczególni gracze wykreślają losowo czy też na chybił trafił liczby, które uznali za ich osobisty wybór. W Bingo liczby pojawiają się na planszy, której rozmiary liczą 55. Może być ona stworzona elektronicznie,

głównie jeśli chodzi o grę na różnych portalach internetowych albo wydrukowana na papierze, co cechuje sposób bardziej amatorski. Osoba, która ułoży określony schemat czy też wzór liczbowy jako pierwsza, informuje pozostałych graczy wykrzykując słowo „Bingo” i wówczas zostaje zwycięzcą rozgrywki.

W bardzo podobny sposób została stworzona gra o nazwie housie, w którą zaangażowani są głównie Brytyjczycy i mieszkańcy byłych kolonii brytyjskich, a mianowicie Australijczycy oraz Nowozelandczycy. Gra Bingo i housie są praktycznie takie same, jeśli chodzi o system i zasady rozgrywek, a jedynie plansze i okrzyk końcowy rozróżniają te dwie gry. Co ciekawe Bingo nie jest jednolite ani uniwersalne. Istnieje wiele sposobów na grę, głównie w celu zwiększenia liczby uczestników i podniesienia emocji.

Odkąd gra bingo na kase powstała, czyli około lat 30. XX wieku, pojawiły się takie konfiguracje, że w regionach, gdzie gra uprawiana jest jako hazard, występują oddzielne reguły, których trzeba przestrzegać.

ruletka prze vpn

kasyno gry ruletka