3 Kwi

Typowanie meczy w Internecie nie tylko za pieniądze

Rozwinęło się w Internecie kilka serwisów, które dotyczą tzw. bettingu, czyli typowanie meczy lub obstawiania wyników meczy i innego rodzaju spotkań sportowych.

Różnią się one od typowych serwisów bukmacherskich tym, że dostęp do nich i możliwość typowania jest nieodpłatna, to też założyć konto w takim serwisie i korzystać z jego dobrodziejstw może każdy bez względu na wiek, płeć czy status majątkowy – wystarczy jedynie chęć do sprawdzenia własnych umiejętności i kilka chwil wolnego czasu. Do dyspozycji dostajemy listę z imprezami sportowymi, które są zapowiadane na bieżący tydzień.

Dodatkowo w większości tego rodzaju serwisów otrzymujemy możliwość podejrzenia dokładnych statystyk dla danej drużyny(np. ilość zwycięstw, porażek, remisów w obecnym sezonie, lub też w dłuższym okresie czasu, statystyki ogólne zależne od danej gry, np. żółte/czerwone kartki dla graczy w piłce nożnej), lub dla danej pary drużyn(np. historię spotkań między tymi zespołami). Po obstawieniu wyników można później w trakcie trwania tych imprez na bieżąco sprawdzać wyniki tychże, a także w niektórych zakładach można swoje typy zmieniać w trakcie zawodów, oczywiście zmianie ulega wtedy stawka zakładu, nazywa się to tzw. live-bettingiem, czyli typowaniem na żywo.

Po zakończeniu spotkań wyniki są porównywane z typami i w razie ich zgodności częściowej lub całkowitej(częściowa, to np. prawidłowe wytypowanie jedynie zwycięzcy, a nie dokładnego wyniku). Przy prawidłowym typowaniu punkty przyznawane są na konto gracza. Zwyczajowo w takich serwisach prowadzi się statystyki graczy. Pomimo darmowego charakteru rozgrywki bywają sytuację gdy np. lista 5 najlepszych graczy miesiąca jest nagradzana. Jedną z możliwych nagród są bony pieniężne do wykorzystania w jednym z prawdziwych zakładów bukmacherskich, nierzadko będących własnością tej samej firmy, która prowadzi darmową rozrywkę.

ruletka prze vpn

kasyno gry ruletka