30 Sty

Uczciwy bukmacher sportowy online w Internecie Bet365

Uczciwy bukmacher sportowy online w Internecie Bet365 to jeden z najstarszych i przede wszystkim jeden z najbardziej prestiżowych providerów e-hazardowych funkcjonujących w obecnych czasach na internetowym rynku. Historia Bet365 sięga roku 1974,

w którym to bukmacher rozpoczął swoją działalność na terenie Wielkiej Brytanii. Dzięki profesjonalnemu podejściu do obsługi klienta oraz niezwykle rozbudowanej ofercie zakładów sportowych, Bet365 bardzo szybko osiągnął sukces w Anglii i zaczął oferować swoje usługi za pośrednictwem Internetu. Na dzień dzisiejszy według oficjalnych informacji bukmacher Bet365 obsługuje ponad 7 milionów zarejestrowanych klientów ze 140 krajów świata. Na uwagę zasługuje także fakt, iż Bet365 zaliczany jest do 7-mki największych firm prywatnych działających na terenie Wielkiej Brytanii!
Uczciwy bukmacher sportowy online w Internecie Bet365 jest bukmacherem internetowym w pełni przystosowanym do obsługi klientów pochodzących z Polski. Gracze mogą liczyć na bardzo szeroki wachlarz dogodnych form dokonywania wpłaty środków finansowych, dzięki któremu możliwe jest komfortowe zasilanie konta gracza praktycznie przez 24h na dobę!

Do najbardziej popularnych form dokonywania depozytu środków finansowych do Bet365 zalicza się:

  • Przelewy24 – jest to jeden z najczęściej wybieranych sposobów wpłaty przez klientów. Umożliwia on przeprowadzenie błyskawicznej transakcji finansowej z dowolnego banku z dostępem przez Internet. Wpłatę tym sposobem wykonać możesz przez 24 godzinę na dobę, 7 dni w tygodniu. Środki finansowe przelane przelewem przez Internet (Przelewy24) księgowane są na koncie gracza zazwyczaj w okresie nie przekraczającym 15 minut, licząc od momentu potwierdzenia transakcji. Minimalny depozyt przy wykorzystaniu tej metody wpłaty wynosi tylko 50zł.
    Pełna lista banków obsługujących tę metodę płatności:

Wpłata Bet365

  • Karty płatnicze – wpłaty środków finansowych na konto gracza w Bet365 można także dokonać w bardzo wygodny sposób za pomocą kart płatniczych oferowanych przez polskie banki – VISA, Maestro oraz MasterCard (zarówno karty kredytowe, jak i zwykłe karty debetowe używane w bankomatach). Minimalny depozyt w przypadku tej formy płatności wynosi 25zł. Wpłata zostanie zaksięgowana na koncie gracza natychmiast po dokonaniu wpłaty,
  • Portfele internetowe – Bet365 umożliwia swoim klientom dokonywania depozytu za pomocą coraz to popularniejszych portfeli internetowych, takich jak: Moneybookers oraz Neteller. W przypadku zdecydowania się na tę formę płatności klienci bukmachera są w stanie przeprowadzić przez 24h na dobę natychmiastową transakcję finansową z dowolnego miejsca na ziemi. Min. depozyt to zaledwie 25zł,
  • Tradycyjny przelew bankowy lub wpłata na poczcie – gracze zainteresowani bardziej tradycyjnymi metodami płatności mogą dokonać wpłaty zwykłym przelewem bankowym. Minimalna wpłata przy przelewie bankowym wynosi 500zł. Czas realizacji transakcji waha się zazwyczaj od 7 do 10 dni roboczych.

Dużym walorem bukmachera Bet365 są także sprawnie realizowane wypłaty środków finansowych graczy, które przeprowadzane są bez jakichkolwiek przerw przez 24/7/365. Klienci Bet365 mogą wypłacić swoje fundusze za pośrednictwem tych samych form płatności jakimi wcześniej dokonali depozytu, a więc do dyspozycji są: przelew bankowy, zwrot na kartę płatniczą, Moneybookers, Neteller. Wypłata jest oczywiście bezpłatna i można wykonać ją w każdej chwili!

ruletka prze vpn

kasyno gry ruletka