30 Sty

Wypróbowany bukmacher Internetowy online Betsson

Wypróbowany bukmacher Internetowy online Betsson jest bukmacherem internetowym, który na rynku e-hazardu działa już od przeszło 8 lat. Betsson pojawił się w branży w roku 2002 i niemal od razu zyskał dużą aprobatę wśród miłośników e-hazardu z całego świata.

Wypróbowany bukmacher Internetowy online Betsson Betsson na dzień dzisiejszy proponuje wszystkim swoim użytkownikom niezwykle rozbudowany wachlarz najwyższej jakości usług i produktów związanych z hazardem w Internecie. Gracze, którzy zdecydują się na rejestrację w Betsson mogą skorzystać, między innymi z zakładów sportowych, gier online, kasyna internetowego, zdrapek oraz bingo. Wszystko to oczywiście na najwyższym poziomie jakościowym!

Aktualne promocje bukmachera:

Wypróbowany bukmacher Internetowy online Betsson Bonus Powitalny na zakłady sportowe – wszyscy miłośnicy zakładów bukmacherskich mogą liczyć na bardzo ciekawy bonus powitalny, umożliwiający szybkie i przede wszystkim zupełnie bez ryzykowne pomnożenie posiadanego kapitału. Każdy gracz, który zarejestruje się w Betsson i dokona wpłaty środków finansowych, otrzyma premię w wysokości 50% wartości pierwszej wpłaty, aż do kwoty 222zł! Tak więc wpłacając 444zł otrzymasz od bukmachera aż 222zł gratis! Wpłacając mniejszą kwotę otrzymasz proporcjonalnie niższy bonus. Taką atrakcyjną ofertę bonusową ciężko jest spotkać w przypadku innych bukmacherów działających w branży.

Największe zalety Betsson:

 • Gra bez podatku – kupony bukmacherskie zwolnione są z 12% podatku od wygranych,
 • Wysokie kursy – dużym walorem bukmachera są także z pewnością bardzo wysokie kursy gwarantowane przez tę firmę na wszystkie zdarzenia sportowe znajdujące się w ofercie,
 • Zakłady na żywo (Betsson LIVE) – bardzo silną stroną bukmachera Betsson jest niezwykle rozbudowana oferta zakładów na żywo, dzięki której klienci tej firmy są w stanie obstawiać interesujące ich zdarzenia sportowe podczas ich trwania! Betsson niemalże każdego tygodnia oferuje swoim klientom ofertę kilku tysięcy kursów na zakłady „LIVE” z całego świata,
 • Giełda zakładów – chcesz choć na chwilę wcielić się w rolę profesjonalnego bukmachera? W takim razie Betsson to rozwiązanie stworzone dla Ciebie. Firma Betsson bowiem jako jeden z nielicznych bukmacherów internetowych oferuje swoim klientom giełdę zakładów, dzięki której typerzy mogą wystawiać kursy na wszystkie interesujące ich zdarzenia sportowe i zakładać się o ich wyniki z graczami ze wszystkich zakątków Europy,
 • Nie tylko sport – Betsson posiada bardzo ciekawą propozycję zakładów na wydarzenia sportowe. Oprócz sportu w Betsson można jednak obstawiać także masę innych wydarzeń, z zakresu polityki czy rozrywki. Każdy gracz bez większego problemu znajdzie coś idealnego dla siebie,
 • Wygoda obstawiania – Betsson otwarty jest dla swoich klientów przez 24/7/365, a zakłady można obstawiać z dowolnego miejsca na ziemi za pomocą zaledwie paru kliknięć myszką!
 • Wysoki poziom bezpieczeństwa – Betsson to w pełni licencjonowany bukmacher on-line, co zapewnia pełne bezpieczeństwo gry.

Płatności Betsson – Informacje o wpłatach i wypłatach wpłaty Betsson

Zastanawiasz się nad tym w jaki sposób można dokonywać wpłaty środków finansowych do bukmachera Betsson oraz jak realizowane są wypłaty pieniędzy z tej firmy? Poniżej omówimy szczegółowo wszystkie dostępne formy dokonywania wpłat i wypłat funduszy oferowanych obecnie przez Betsson.

Do najbardziej popularnych metod dokonywania wpłaty pieniędzy do Betsson należy zaliczyć:

 • „Przelewy24” (przelew przez Internet) – jednym z najczęściej wybieranych sposobów wpłaty funduszy do bukmachera jest serwis transakcyjny „Przelewy24”. Wykonując przelew bankowy przez Internet, każdy z graczy bukmachera Betsson jest w stanie zasilić swoje konto przez 24 godziny na dobę z dowolnego miejsca na ziemi. Warunek? Klient musi posiadać konto w banku oraz mieć dostęp do swojego rachunku przez Internet. Minimalna wysokość wpłaty wynosi 10zł, czas realizacji transakcji jest natychmiastowy, co oznacza że pieniądze zasilą Twoje konto gracza w ciągu kilku chwil. Lista banków, z których można dokonać wpłaty tym sposobem:

 • Karty płatnicze – konto gracza w Betsson można także zasilić za pośrednictwem kart płatniczych VISA / MasterCard (zarówno debetowych, jak i kredytowych). W przypadku zdecydowania się na ten sposób dokonania wpłaty minimalna wysokość wpłaty wynosi 40zł. Czas realizacji transakcji jest natychmiastowy. Warto zaznaczyć, że wpłaty dokonać możesz zarówno kartą kredytową jak i debetową, czyli taką którą dokonujesz wypłat z bankomatu!

 • Portfele internetowe – Betsson pozwala także dokonywać depozytu środków finansowych za pomocą niezwykle wygodnych portfeli internetowych Moneybookers oraz Neteller. Wybierając tę formę płatności, gracz może liczyć na zaksięgowanie płatności w czasie rzeczywistym, a więc natychmiastowo. Minimalny kwota wpłaty to 40zł,
 • Przelew bankowy lub wpłata na poczcie – innym bardzo popularnym sposobem deponowania funduszy w Betsson jest tradycyjny przelew bankowy, który można zrealizować w każdym banku lub na poczcie. Minimalny depozyt w przypadku przelewu bankowego wynosi 10zł. Pieniądze pojawią się na koncie gracza w czasie 3-5 dni roboczych.

W jaki sposób realizowane są wypłaty pieniędzy z konta gracza w Betsson? Każdy klient firmy może zlecić wypłatę swoich pieniędzy za pośrednictwem takich samych metod jakimi można dokonać wpłaty (przelew na rachunek bankowy, zwrot na kartę płatniczą lub Moneybookers). Dużym plusem Betsson jest z pewnością fakt, iż bukmacher ten przeprowadza wypłaty funduszy swoich graczy praktycznie przez 24/7/365, dzięki czemu każdy z klientów Betsson może liczyć na błyskawiczną wypłatę swoich pieniędzy. Oczywiście wykonanie wypłaty jest bezpłatne.
Wypróbowany bukmacher Internetowy online Betsson opisany jest dokładniej w naszym serwisie gdzie tez znajdziesz bannery to tego bukmachera.

ruletka prze vpn

kasyno gry ruletka