30 Sty

Zaufany bukmacher online w Internecie Bwin – opis bukmachera bwin

Zaufany bukmacher online w Internecie Bwin oferuje codziennie do 8.000 zakładów sportowych z ponad 80 dyscyplin − niedoścignięty rekord. Na dodatek z oferty Bwin można korzystać w 20 językach (w tym polskim).

Poznaj ekscytującą rozrywkę w strefie gier online: pełne emocji zakłady sportowe z możliwością typowania na żywo − podczas wydarzenia. Do tego tajemnicza atmosfera kasyna, Live-Poker oraz wiele relaksujących gier. Z bwin codzienność nabiera innych kolorów − zanurkuj w świat pełen emocji.

Zaufany bukmacher online w Internecie Bwin – Live Betting bwin

Bwin codziennie w swojej ofercie posiada bardzo wiele zdarzeń które można obstawić „Live”, czyli w trakcie trwania meczu aż do 80 minuty!!
Aby obstawić zdarzenie „Live” w Bwin kliknij tutaj, po przeniesieniu na stronę bukmachera wybierz „Zakłady L!VE” u dołu lewego menu.

Zaufany bukmacher online w Internecie Bwin- wpłaty, wypłaty sportingbet

Po rejestracji w firmie Bwin zostanie otworzone Ci konto gracza w tej firmie.
Aby rozpocząć zawieranie zakładów musisz dokonać wpłaty na konto gracza (depozyt).
Po wpłacie pieniędzy oraz zaksięgowaniu ich na koncie gracza możesz rozpocząć obstawianie. Pieniądze wydawane na stawki pobierane są z Twojego konta gracza. Jeśli kupon „wejdzie” pieniądze automatycznie po zakończeniu ostatniego zdarzenia z kuponu przelewane są na Twoje konto gracza. W dowolnym momencie możesz zlecić wypłatę pieniędzy z konta gracza na konto bankowe. Przelew jest bezpłatny i trwa ok. 2 dni.

Minimalna kwota jaką możesz wpłacić do tego bukmachera to 40zł.
Minimalna stawka na jeden kupon wynosi 2zł.

Wpłaty:
1. Przelew bankowy – najprostszy sposób na zasilenie konta gracza. Pieniądze możesz przelać za pośrednictwem internetu (jeśli posiadasz konto bankowe które daje taką możliwość) lub wypełniając odpowiedni druczek na poczcie.
w ciągu 1-3 od momentu wykonania przelewu pieniądze automatycznie znajdą się na Twoim koncie gracza w Bwin.

  1. Karta kredytowa – jeśli posiadasz kartę kredytową to zasilenie konta gracza w ten sposób wydaje się być najprostszym rozwiązaniem. Aby wpłacić pieniądze w ten sposób wystarczy podać odpowiednie dane swojej karty i pieniądze automatycznie znajdą się na Twoim koncie gracza.

Możesz również dokonać wpłaty za pomocą elektronicznych płatności – NETeller, Click2Pay, MoneyBookers.

Wypłaty:
Wypłata pieniędzy jest bezpłatna i możesz ją zlecić w dowolnym momencie.
Najpopularniejszym sposobem wypłaty jest:

  1. Przelew bankowy – na stronie bukmachera podajesz numer swojego konta bankowego na które w ciągu 1-3 dni wpłynie kwotą którą zechcesz wypłacić.

  2. Zwrot na kartę kredytową – podajesz bukmacherowi dane karty kredytowej na którą wypłaca Ci pieniądze.

Swoje pieniądze możesz wypłacić także za pomocą NETeeler lub Moneybookers.

Zaufany bukmacher online w Internecie Bwin – bezpieczeństwo sportingbet

bwin International Ltd. podczas komunikowania się z Twoją przeglądarką internetową koduje strumień danych za pomocą technik kodowania firmy VeriSign®. Transakcje online dodatkowo chronione są przez wysoce niezawodny system zabezpieczeń danych pochodzącego od jednej z najbardziej liczących się na świecie firm czuwających nad bezpieczeństwem transakcji.
To wszystko sprawia że twoje pieniądze są całkowicie bezpieczne.

Wypłata wygranych.

Abyś mógł być pewien, że wygrana zostanie przesłana szybko tylko i wyłącznie Tobie, przy rejestracji podaj imię i nazwisko, datę urodzenia oraz adres zamieszkania. Dodatkowe zabezpieczenie stanowi kopia dowodu tożsamości ze zdjęciem, którą należy przesłać spółce mailem lub faksem przy dokonywaniu pierwszej wypłaty.

ruletka prze vpn

kasyno gry ruletka